Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Ділимося досвідом

Журналіст – професія чи покликання

         «Журналіст завжди там, де відбуваються найважливіші події, він завжди про все дізнається першим і може повідомити світ про події першим»

«Журналіст має можливість допомогти людям правильно оцінити події, які відбуваються в світі, сказати правду про час і про суспільство»

«Журналіст має можливість багато подорожувати, знайомитися з різними країнами і різними людьми, це професія дуже цікава. Кожен день життя буде не схожим на інші»;

«Журналіст дуже  престижна і модна професія, вона дає можливість перебувати серед найвищих кіл суспільства, заробляти багато грошей»

«Журналістика – це безпосереднє спілкування з людьми. На мій погляд, журналіст у своїй професійній діяльності об’єднує декілька професій: дослідник, соціолог, навіть шпигун»…(Наталка Морозова, студентка)

         «Журналістика – це в першу чергу творчість. Здавалося б писати гарно і злагоджено може кожен, але підходити монументально до кожного матеріалу, пошуку фактів і деталей, потрібно мати певний талант, який, на жаль, є не у всіх «писак». (Олена Московченко, журналіст)

Мало на землі професій, які з боку здаються романтичними і авантюрними, захоплюючими і сповненими високої творчості. Життя у журналістів – цікаве і захоплююче.  Та це лише на перший погляд, а в цілому, журналістика – це лише 1 відсоток романтики і 99 відсотків складної, відповідальної, а нерідко й небезпечної важкої праці.

 Спробувати себе у журналістиці може кожен. Досить часто «акулами пера» стають люди зовсім віддалені від цієї сфери професій. Попрацювавши пів життя на своєму професійному поприщі, вони раптом  в силу обставин, що склалися, все кидають і з головою пірнають у світ інформації. І нерідко, як показує практика, досягають значних результатів. У інших потяг до журналістики проявляється ще зі шкільної парти, і багато школярів відчувають у собі силу писати  про головні події своєї школи чи навіть країни задовго до закінчення школи.

Журналістам чудово відомо: спочатку ти працюєш на авторитет, а вже потім він працює на тебе. Журналіст – професіонал у всьому. Він  політолог і економіст,  психолог і філософ,  криміналіст і навіть суддя. Це абсолютно різностороння людина з притаманними йому індивідуальністю, стилем написання і типом мислення. Крім постійного творчого польоту, «розкопок», подорожей і запаморочливих історій, журналіст досить часто ризикує власним життям, особливо, коли працює в екстремальних ситуаціях. Сьогодні ні для кого не секрет, що багато журналістів загинули, виконуючи свої прямі обов’язки.

Якщо у вас не запаморочилася голова і ви ще хочете стати журналістами – саме для вас:

air max tn pas cher air max tn pas cher air max tn pas cher parajumpers pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot golden goose outlet saldi golden goose outlet saldi golden goose outlet saldi golden goose outlet saldi golden goose outlet saldi golden goose outlet saldi chaussures de foot chaussure de foot