Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Результати участі педагогів БР БДЮТ в обласних, всеукраїнських та міжнародних професійних конкурсах 2012-2013 Н.Р.

Результати участі педагогів БР БДЮТ  в обласних, всеукраїнських та  міжнародних професійних конкурсах
2012-2013 Н.Р.

 Обласний етап

п/п

Назва конкурсу

місце

учасник

1.

Обласний етап Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів»

ІІІ

Вовк І.В.

Козаченко Н.В.

 

 Всеукраїнський етап

№ п/п

Назва конкурсу

місце

учасник

1.

Всеукраїнський конкурс науково-методичних розробок з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти хіміко-біологічного профілю

Диплом ІІІ ступеня НЕНЦ МОН України

Вовк І.В.

2.

 

Всеукраїнський конкурс до 90-річчя Піонерії «Вогник, що не згасає»

Лауреат

Лауреат

Завіщана Л.Г.

Тищенко В.Т.

 

 

Результати участі вихованців БРБДЮТ

 в обласних, всеукраїнських та  міжнародних конкурсах

Всеукраїнські, міжнародні конкурси

 

№ п/п

Конкурс

Результат

Учасник

Керівник

1.

Всеукраїнський фестиваль дитячої поезії

лауреат

Мележик Ольга

Литвин З.Ф.

2.

Відкритий фестиваль дитячих і молодіжних  ЗМІ в Донбасі «Жми на REKord»

І

Редакція журналу «Дзига»

Литвин З.Ф.

3.

ХVІ Міжнародний конкурс шкільних медіа

лауреат

Редакція журналу «Дзига»

Литвин З.Ф.

4.

Всеукраїнський творчий дитячий конкурс «Україна – очима дітей»

І місце

Мазуренко Олександр

Робота «Моя професія - фотограф»

Пазюн О.І.

5.

ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацько журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

лауреат

Проценко Євген

Спецпремія у номінації «Фоторепортаж»

Литвин З.Ф.

6.

ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацько журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

лауреат

Невідомська Богдана

Спецпремія у номінації

«Журналістська робота»

Литвин З.Ф.

7.

ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацько журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

лауреат

Ковіня Олександр

Спецпремія у номінації

«Журналістська робота»

Литвин З.Ф.

8.

ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацько журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

лауреат

Дейнека Богдан

Спецпремія у номінації

«Журналістська робота»

Литвин З.Ф.

9.

ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

ІІІ місце

Редакція газети «Дзиґа»

Литвин З.Ф.

 

 Обласний етап

№ п/п

Конкурс

Результат

Учасник

Керівник

1.

Свято першокласника на Київщині

участь

-

Бобровник І.А.

2.

Обласне свято «Київщина юннатівська»

За творчий підхід та оригінальність оформлення виставки «Квітковий калейдоскоп»

-

Бобровник І.А.

Вовк І.В.

3.

І обласний танцювальний  марафон «Майбутнє України будуємо разом» 

За сучасну хореографічну постановку

-

Барахніна К.А.

 

4.

Обласний конкурс фоторобіт «Неосяжна моя, Україно!»

участь

 

Дудник А.М

Клімчик А.С.

5.

Обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

участь

-

Вовк І.В.

Клімчик А.С.

6.

Обласний конкурс учнівської творчості

«Я – Київщини гордість і надія»

І

Проценко Євгеній

Литвин З.Ф.

7.

Обласний конкурс учнівської творчості

«Я – Київщини гордість і надія»

 

І

Шишкова Владислава

 

 

Кубенко О.Г.

8.

Обласний конкурс учнівської творчості

«Я – Київщини гордість і надія»

 

Заохочувальна грамота

Боженко Андрій

Ляшенко Л.П.

9.

Обласний конкурс учнівської творчості

«Я – Київщини гордість і надія» 

Заохочувальна грамота

Хлібак Ірина

Лаврушко Н.О.

10.

Обласний збір лідерів самоврядування  дітей та учнівської молоді

участь

Ковіня Олександр

Клімчик А.С.

11.

Обласний етап Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина-Україно»

І

«Юні музеєзнавці»

Бублій Т.В.

12.

Обласний етап Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина-Україна»

ІІІ

«Юні краєзнавці»

Зволінська Р.І.

13.

Обласний конкурс

«Символіка обласної ради дітей Київщини» 

участь

Костюк Влад

Клімчик А.С.

14.

Виготовлення листівок до новорічних свят

участь

-

Дудник А.М.,

Козаченко Н.В.,

Луценко Н.С.,

Семишкурна К.В.

15.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

ІІІ

Жураківська Оксана, Строган Каріна

Строган Л.В.

16.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір»

Номінація

«Традиційний український сувенір»

ІІІ

Шульга Анастасія

Семишкурна К.В.

17.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір»

Номінація
«Традиційний український сувенір»

І

Балан Катерина

Лавриненко О.В.

18.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір»

Номінація

Копії стародавніх іграшок, збережених у родинах

І

Балан Катерина

Лавриненко О.В.

19.

Обласна виставка-конкурс промислового дизайну

«Арт-факторія»

І

 

Гребеніченко Г.М.

20.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаємося ж, брати мої!»

участь

 

Бойко Л.Я

Козаченко Н.В.

Слабінська А.П.

21.

Обласні змагання з баскетболу

ІІ

 

Строкін Ю.Б.

22.

Обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»

участь

 

Вовк І.В.

23.

Обласний етап Всеукраїнської експедиції «Історія міст і сіл України»

участь

 

Тищенко В.Т.

24.

Мистецько-патріотичний конкурс «Афганська війна очима дітей»

участь

 

Царенко Т.І.

Литвин З.Ф.

25.

Обласний етап Всеукраїнського  гуманітарного конкурсу

«Космічні фантазії»

ІІІ

Волкова Дарина

Козаченко Н.В.

26.

Обласний етап конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства та біології «Юний дослідник»

ІІ

Коваленко Вероніка

Вовк І.В.

27.

Обласний збір лідерів самоврядування та учнівської молоді

участь

Ковіня Олександр,

Проволовський Олексій

Барахніна К.А.

28.

Обласний фестиваль-конкурс виконавців сучасної естрадної пісні «Калиновий дзвін»

лауреат

Рязанцева Дарина

Глущенко Ю.О.

29.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху – 2012 спільно з управлінням ДАІ ГУМВС України в Київській області

Участь

(4 місце)

Команда «Пріоріті»

Соболь Н.А.

30.

Звітні концерти творчих колективів з присвоєння й підтвердження почесних звань «Народний художній колектив», «Зразковий художній колектив»

участь

Вокальий ансамбль «Чарівниці»

Глущенко Л.П.

31.

Обласні змагання з велосипедного туризму серед учнівської молоді Київщини

ІІІ

 

Олещенко С.Д.

Мінігалієв С.Н.

32.

Відкритий обласний конкурс юних журналістів «Вперед, юнкор!»

ІІ

Редакція газети «Дзиґа»

Литвин З.Ф.

33.

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості  учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

І

 

ІІІ

Невихожий Артур

 

 

-

Лебедєв А.О.  

 

Лебедєв А.О.

34.

Обласний зліт юних краєзнавців

Сертифікати

учасників

Мазуренко Яна

 Пешехонов Сергій,

Середа Людмила

Ярошевич А.П.

Шевченко С.В.

35.

Обласні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді

участь

 

Хейлик А.К.

36.

Дитячий фольклорно-етнографічний фестиваль «Дитинства пісня Великодня»

участь

 

Гребеніченко Г.М.

Козаченко Н.В.

Шевченко С.В.

Тупчій Г.С.

37.

Обласний конкурс учнівської творчості

«Я – Київщини гордість і надія»

(весна 2013 року)

І

 

ІІ

 

 

Невіlомський Роман

 

Колективна  робота

Литвин З.Ф.

Лебедєв А.О.

Гребеніченко Г.М.

38.

Колективна творча справа «Гостинна годівничка»

участь 

 

Вовк І.В.

39.

Обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт - 2013»

ІІ

 

Строкін Ю.Б.